Kategorie

  • klaudia4523
  • 26.03.2011
   

  Moja siorka prosi o pomoc !! Napiszcie tak ogólnie bo ona to rozwinie na 4 strony . Napiszcie ogólny Biznesplan biura podróży!! Pilne !! Dam 6 !!

  • trudnezadaniaokta
  • 3.03.2016
   
  Głównym celem nowozakładanego biura podróży jest oferowanie wartościowych usług turystycznych i zaspokajanie potrzeb związanych z podróżowaniem wobec klientów.
  Swoje produkty będziemy tak dobierać, aby stanowiły one ciekawą propozycję dla odbiorców z różnych grup wiekowych i o różnych możliwościach finansowych.
  Będą to zarówno ludzie młodzi, osoby podróżujące służbowo oraz osoby starsze.
  Najwyższa jakość i szeroki asortyment naszych ofert będzie stanowił o renomie naszej działalności.
  Swoich potencjalnych klientów będziemy starali się przyciągnąć niskimi kosztami bez konieczności obniżania jakości oferowanych usług.
  Będziemy dążyć do tego, aby w przyszłości posiadać własne pensjonaty hotele itp., pragniemy zwiększać swoje dochody przynajmniej o 15% rocznie oraz uzyskać potencjalny rynek swoją stałą agresywną strategią sprzedaży produktu wspomaganą wysokojakościową reklamą i promocją.
  Docelowo zakładamy prężny rozwój na polskim rynku, a następnie rozszerzenie działalności na rynku krajów Unii Europejskiej.Wycieczki są w różnych cenach w zależności od sytuacji materialnej klienta. W odróżnieniu od innych spółek turystycznych prowadzimy badania marketingowe i rozmowy z klientami (na temat wycieczek i ich upodobań). Jako początkująca firma będziemy dbali szczególnie o jakość swoich usług. Nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość imprez, niskie ceny oraz atrakcyjne promocje.Największym konkurentem dla Nas są zagraniczne firmy. Konkurencja w branży turystycznej jest coraz większa. Wraz ze wzrostem zamożności polskiego społeczeństwa, krajowy rynek staje się bardziej atrakcyjny dla renomowanych zagranicznych producentów. Dysponują oni dużym zapleczem produkcyjnym oraz nieporównywalnie większymi od krajowych przedsiębiorstw środkami finansowymi przeznaczonymi na promocję i reklamę wyrobów. Firmy te jednak plasują swoje wyroby w segmencie średnich i wysokich cen. Konkurencja rodzimych firm będzie umiarkowana, więc planujemy pozyskać swoją stałą grupę klientów strategicznych, a pozostałych klientów przejąć od w/w przedsiębiorstw.
  NAZWE SIEDZIBE ADRES WYMYŚL SOBIE
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.