Kategorie

  • karolcia1234557
  • 3.04.2010
   

  Pierwszy Płynę w całej Europie w autobusie. Potem lecę do Chin. Po tym, Płynę na Mount Everest. Potem lecę do Singapuru w igloo. Stamtąd Płynę do Kalifornii pociągiem. Potem jadę na Florydę w dymku. Po tym, jestem eyeling przez Atlantyk do Afryki w łodzi. Wreszcie jestem na nartach do domu do Londynu w samochodzie.

  Coś podobnego ale najpierw z błędami tak jak jest na górze a póżniej bez błędów.proszęęęę.......

  •  
   ada2212
  • 3.04.2010 zmieniony
   
  I first swimming in all Europe in the Bus. Them I flying to the China. Them I swimming on the Mount Everest. Them I flying to the Singapur in the igloo. From there I swimming to the California in the train.Them I driving to the Floryda in the fume. Them I'm eyeling across Atlantic from Afrika in the boat. Finally I'm on the ski from home from London in the car.
  To jest to na górze.
  •  
   ada2212
  • 3.04.2010 zmieniony
   
  I first drived all Europe on the Bus.Them I flown to the China. Them I climbed on the Mount Everest. Them I flown in the plane to the Singapur. From there I drived to the California on the train. Them I driving to the Floryda with Taxi. Them swimmed across Atlantic from Africa in the boat. Finally drived to the home on the ski.In the London I there was with the car,because I there was in my friend.
  •  
   ada2212
  • 3.04.2010 zmieniony
   
  Jako pierwszy przejechałem w autobusem całą Europe. Potem poleciałem do Chin. Potem wspiołem się na Mount Everest. Potem poleciałem w samolocie do Singapuru. Stamtąd pojechałem do Kalifornii pociągiem. Potem pojechałem na Florydę taksówką. Potem przepłynąłem przez Atlantyk do Afryki łódką. Wreszcie dojechałem do domu na nartach. W Londynie byłem samochodem u koleżanki.
  •  
   dominikkucharczyk17
  • 4.04.2010
   
  Z błędami:
  I first swimming in all Europe in the Bus. Them I flying to the China. Them I swimming on the Mount Everest. Them I flying to the Singapur in the igloo. From there I swimming to the California in the train. Them I driving to the Floryda in the fume. Them I'm eyeling across Atlantic from Afrika in the boat. Finally I'm on the ski from home from London in the car.

  Bez błędów:
  I first drived all Europe on the Bus. Them I flown to the China. Them I climbed on the Mount Everest. Them I flown in the plane to the Singapur. From there I drived to the California on the train. Them I driving to the Floryda with Taxi. Them swimmed across Atlantic from Africa in the boat. Finally drived to the home on the ski. In the London I there was with the car,because I there was in my friend.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.