Kategorie

  • Niki_iki
  • 17.04.2020
   

  Napisz list do Orfeusza, w którym pocieszysz bohatera. Wykorzystaj informacje zawarte w ostatnim akapicie tekstu.
  PLS HELP ME
  Ostatni akapit tekstu
  "Orfeusz wrócił na ziemię sam. Całymi dniami wędrował po lesie wśród drzew, które przypominały mu Eurydykę. Śpiewał smutne pieśni i cierpiał z tęsknoty za żoną.
  Nie stracił jej jednak na zawsze. Orfeusz, podobnie jak hamadriada, czynił w życiu dobro. Kiedy więc umarł i stanął przed sądem Minosa, trafił wprost na Pola Elizejskie, gdzie już czekała na niego Eurydyka. Orfeusz potrafił zmieniać świat magią sztuki. Największa moc kryła się jednak w miłości małżonków. Dzięki niej wciąż są razem. Wędrują po Polach Elizejskich, a kiedy Orfeusz gra i śpiewa, Eurydyka tańczy.

  •  
   Allison_123
  • 3 dni temu
   
  8.4.2021 Piastów
  Drogi Orfeuszu
  Współczuję ci stratę żony, bo wiem że jest dla ciebie najwarzniejsza. Nie martw się. Wiem,że szybko to się nie zdarzy lecz warto mieć nadzieje. Nadzieję na lepsze jutro, w końcu znajdziesz taką kobietę która zachwyci swą urodą,niepowtarzalnością,sposobem bycia. Będziesz chciał ją poznać,dowiedzieć się kim jest,gdzie mieszka, jakie są jej zainteresowania. Morze nawet się znowu zakochasz. Czy ona by chciała byś był smutny?

  Z wyrazami wspułczucia
  (imię)
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.