Kategorie

  • nodina
  • 27.10.2011
   

  Znalazłaś w lokalnej gazecie ogłoszenie o pracy na stanowisku anglojęzycznego sprzedawcy w niepełnym wymiarze godzin.Napisz podanie (po angielsku wraz z tłumaczeniem,120-150słów),w którym:

  -poinformujesz, o jaki wakat chodzi i jak się o nim dowiedziałaś

  -określisz,co studiujesz i w jaki sposób Twoje studia pomogą Ci w wykonywaniu tej pracy

  -wyjaśnisz,dlaczego interesuje Cię ta praca i dlaczego uważasz ją za odpowiednią dla siebie

  -poinformujesz,kiedy możesz przyjść na rozmowę i jak można się z Tobą skontaktować.

  • finia1234
  • 2.11.2011
   
  Dear Sir/Madam

  I am writing to apply for the position of........(nazwa firmy) which was advertised in.......(miejsce znalezienia oferty np. in Tuesday's edition of The Daily Delegraph)

  I graduated from........(nazwa i miejsce ukończonej szkoły np. Jagielloński University) in........ ( rok ukończenia) with a degree in........(zdobyte kwalifikacje np. Management Studies). I have been working as a........ (nazwa poprzedniego zajmowane stanowiska lub poprzednich stanowisk np. Accountant) since........ (od kiedy) for........(nazwa poprzedniego pracodawcy) which is based in........(miejsce siedziby firmy). Prior to this, I worked as a........ (nazwa poprzedniego zajmowanego stanowiska jeśli doświadczenie zawodowe obejmuje więcej niż jedno stanowisko) for......(nazwa poprzedniego pracodawcy) from........(data rozpoczęcia pracy) to........( data zakończenia pracy). I hold..........(dodatkowe uprawnienia, certyfikaty, ukończone kursy np. certificates in word - processing). I speak fluent .........(nazwy języka lub języków, którymi posługujemy się biegle np. German) and some.........(nazwa języka znanego w stopniu średnio zaawansowanym).

  I am........(krótki opis charakteru i cech mogących przydać się na stanowisku, o które się ubiegamy np. patient, friendly, organised and able to cope in a crisis). As my references show........(krótki opis referencji np. I have been a very skilful worker in my last company).

  I enclosed a copy of my CV and I would be glad to attend an interview in any time convenient to you.

  Yours faithfully,
  XYZ

  Mam nadzieje że ci sie przyda
  • finia1234
  • 2.11.2011
   
  LUB MOŻESZ COŚ TAKIEGO NAPISAĆ ALE TO JEST PRZYKŁAD PONIEWAŻ NIE JEST NAPISANE WIEK.
  Dear Sir/Madam

  I am writing in response to your advertisement whitch appeared yesterday in "Gazeta Wyborcza".I would like apply for a position sales assistant for a part-time.

  I ama an 18-years-old student in my final year of secondary school.I have been learning English for 6 years.
  In addition ,I have some experience in dealing with people,and I am ell organised.
  What is more.I am a creative and energetic person who likes begin with people.I belive I am a suitable condidate for the job.
  I can work from June to August,and I am available for an interview at your conveniece.I look forward to hearing from you.

  Yours faithfully
  XYZ  Tłumaczenie:
  Piszę do was w odpowiedzi na ogłoszenie które pojawiło się w wczoraj w gazenie wyborczej.Chcę się ubiegać o pozycje sprzedawcy na pół etatu.
  mam 18 lat jestem uczniem w ostatniej klasie.Uczyłem się języka angielskiego przez 6 lat.
  Dodam że mam dobry kontakt z ludźmi,oraz jestem zorganizowany,Co więcej jestem kreatywny i energicznym pracownikiem który lubi przebywać z ludźmi.Wierze że nadaje się do tej pracy.
  Moge pracowć od od lipca do sierpnia,i moge zacząć odrazu(??).Będe oczekiwać waszej odpowiedzi
  Z wyrazami szacunku XYZ

  to na tyle
  • tyska147
  • 25.11.2011
   
  I am writing in response to the announcement that appear in yesterday's newspaper. I would like to apply for the position of the seller in the English-speaking part-time.

  I am 20 years go to technical school I was shopping at the last class. Moreover, I have already experience in this profession because I had a professional practice in second class. Working with you will help me obtain the lush yet more experience. I'm interested in this job because I'm qualified to answer and I can make contact with people.
  Able to meet with the country from Monday to Friday in the afternoon. I look forward to hearing from you at the phone number 12345678  Yours faithfully
  XYZ
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.