DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Napisz notatkę do kroniki szkolnej zawierającą informacje o przebiegu wycieczki do muzeum sztuki starożytnej. Uwzględnij także swoje wrażenia z pobytu w tym muzeum.


  PILNE!!! Na jutro.
 2.  
  Ostatnio naszej klasie nadarzyła się okazja pojechania do muzeum sztuki starożytnej . Uczniowie na początku byli niechętni lecz gdy dowiedzieli się ze wycieczka odbędzie się w dzień nauki szkolnej chętnych było bardzo dużo . Gdy dojechaliśmy na miejsce o dziwo każdego zadziwiła sala z naczyniami glinianymi . Każde z nich przedstawiało motywy z życia codziennego greków . Gdy uczniowie zobaczyli miniaturki budowli ateńskich oniemieli z zachwytu ,przewodnik bardzo ciekawie opowiadał o wystawach pokazywał maski które były wykorzystywane w starożytnym teatrze , nieoczekiwanie pozwolił je każdemu przymierzać i robić pamiątkowe zdjęcia . Szczególnie ucieszyło to dziewczyny z naszej klasy bo jak powszechnie wiadomo lubiły pozować . Niektórzy byli oburzeni po opowieści naszego przewodnika jak traktowano kobiety w przeszłości . W Muzeum Sztuki Starożytnej każdego zainteresowało coś innego . Mi Szczególnie podobały się legendy jakie opowiadał nam przewodnik . Na pewno żaden z nas nie żałuje że się wybrał na tę wycieczkę . A przecież miało to być tylko wolne od lekcji . Okazało się ze dla każdego z nas była to jedna z najważniejszych lekcji w naszym życiu .

  O to chodziło ? ?
 3.  
  Tak , dziękuję.
 4.  
  polecam się na przyszłość .. proszę :)
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.