DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  opisz wakacje po angielsku
 2.  
  hehe... to samo i ja mam :)
 3.  
  Wejdź na tłumacza i napisz po polsku i przetłumacz na j angielski
 4.  
  Tu masz po
  W tym roku pierwszy tydzień wakacji spędziłam u babci, a później wyjechałem nad morze do Dziwnówka. Spędziłam tam 2 tygodnie. Na obozie poznałam wiele interesujących i miłych ludzi. Bardzo się z nimi polubiłam. Wszyscy mieszkaliśmy w domkach kempingowych. Rano chodziliśmy na plaże się opalać a popołudniu wychodziliśmy na miasto. Wieczorem odbywały się dyskoteki na których świetnie się bawiłam. Byliśmy także na wycieczce w Międzyzdrojach, gdzie szliśmy aleją gwiazd. Pod koniec lipca wróciłam z obozu i resztę wakacji spędziłam w domu. Spotykałam się z moimi koleżankami i kolegami. Wspólnie jeździliśmy na różne wycieczki. gdy nie było pogody siedziałam w domu i oglądałam telewizję lub grałam na komputerze. Czasami mi się nudziło, ale to tylko przez chwilę. Tak minęły mi wakacje w tym roku.
  a po angielsku
  This year I spent my first week of holiday with my grandma, then I was gone to Dziwnowka. During 2 weeks I met a lot of interest and nice people. I liked them very much. We all stayed in camp houses. Every morning we were gone on the beach to take sunbath and later we spent time in the city. At evening there were disco, where I had a great time. we were also on the trip in Miedzyzdroje, where we walk by Boulevard of star. The end of July I was back and the rest of my holiday I spent at home, spending time with my friends. We all together were traveling on variously trips, or if there wasn't good wheather I watched TV or played on computer. Sometimes I was bored, but that was just for a little moment. That's, how holiday have passed me in this year
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.