DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  :)
 2.  
  ardzo często spotykamy się ze stwierdzeniem, że wybór przyszłej szkoły jest dla gimnazjalistów trudną decyzją. Zastanowię się nad tym...
  Z pewnością nie jest to łatwa decyzja. Po pierwsze uczniowie do końca nie są pewni, co w życiu chcą osiągnąć, jaki podjąć zawód itd., co oczywiście idzie w parze z wyborem szkoły. Gimnazjaliści z pewnością mają świadomość, że wybór szkoły ponadgimnazjalnej ma wpływ na dalsze życie i chcą podjąć ją rozsądnie, tak by w przyszłości nie żałować.
  Po drugie uczniowie mają problemy z wyborem dalszej szkoły, ze względu na to, że jest bardzo duży wybór. Utrudnia to z pewnością zdecydowanie się gimnazjalisty w jakiej szkole chce podjąć dalszą naukę.
  Kolejnym rzeczowym argumentem jest to, iż uczniowie biorą pod uwagę decyzje swoich rówieśników. Bardzo często, kiedy mają już zdecydowane, do jakiej szkoły się udać, po konsultacjach z kolegami nie jest to już takie oczywiste... I jest problem...
  Reasumując powyższe rozważania można z całą pewnością stwierdzić, iż wybór dalszej szkoły dla gimnazjalisty wcale nie jest taki łatwy, jaki się wydaje.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.