DODAJ ZADANIE
Kategorie

  • banan
  • 19.09.2009 zmieniony
   
  Napisz wypracowanie na temat "Ten krajobraz zaparł mi dech w piersiach". Ma być to opis krajobrazu gór. ;)

  z góry wilekie dzięki ;]
  potrzebuję pilnie!
 1.  
  Ten krajobraz zaparł mi dech w piersiach. jak tylko go ujrzałam nie mogłam uwierzyć ze są takie widoki na świecie. To było niesamowite. Wysokie piękne góry ze szczytami ostrymi jak szpilki, aż chciało się tam wchodzić. Szczyty pięknie ośnieżone białym puszytym śniegiem. Piekne zielone lasy. Na dole piękne jezioro, z krystalicznie czystą wodą, gdzie można się kąpać łowić ryby i co tylko się chce. :) Nigdy nie widziałam innego takiego widoku.


  I nie wiem co jeszcze. :0
 2.  
  Krajobraz gór to najpiękniejszy widok jaki widziałam w życiu. U stóp gór płyną strumyczki z małymi wodospadami z wodą tak czystą, że aż sam widok zachęca do wypicia.
  Na górach przeważnie rosną zielone, bujne drzewa drzewa. Inne góry to te skaliste. Oba rodzaje zapierają dech w piersiach. Góry najpiękniej wyglądają o wschodzie i zachodzie słońca wtedy za ten wspaniały cud natury chowa się wielka świecąca kula, słońce odbija się w tafli źródełek górskich. To naprawdę nieziemskie widoki
 3.  
  Krajobraz, który ujrzałam w ostatnie wakacje, będąc w górach, zaparł mi dech w piersiach!
  To było jak przebudzenie! Wspięłam się na pewien niewielki szczyt w polskich Tatrach, nabrałam głęboki oddech, otworzyłam oczy i nie chciałam ich już nigdy zamykać! Nie chciałam stamtąd odchodzić! To, co ujrzałam było tak piękne, tak czyste, nie do opisania! Polskie góry są przepiękne! Stojąc tak na szczycie góry, widziałam: przepiękne lasy, owce wypasające się na halach oraz malutkie drewniane chatki, w których górale przyrządzają, jeszcze starym sposobem- pyszne oscypki!Moją uwagę przykuły przejrzyste i niewiarygodnie czyste, górskie potoki i malownicze grzbiety gór, które były pokryte śniegiem! Powietrze tu, na górze było tak czyste, takie inne niż w mieście.... Zrobiłam kilka zdjęć tego widoku, by móc wspominać go za każdym razem, gdy włączam komputer i patrzę się na mój pulpit, na którym do dziś widnieje tapeta z moim przepięknym widokiem gór. Mam nadzieje, że kiedyś tam wrócę!
 4.  
  Dziękuję wszystkim ;).
 5.  
  Jak opisać krajobraz wokół szkoły?Proszę o pomoc:):):)
 6.  
  Krajobraz, który ujrzałam w ostatnie wakacje, będąc w górach, zaparł mi dech w piersiach!
  To było jak przebudzenie! Wspięłam się na pewien niewielki szczyt w polskich Tatrach, nabrałam głęboki oddech, otworzyłam oczy i nie chciałam ich już nigdy zamykać! Nie chciałam stamtąd odchodzić! To, co ujrzałam było tak piękne, tak czyste, nie do opisania! Polskie góry są przepiękne! Stojąc tak na szczycie góry, widziałam: przepiękne lasy, owce wypasające się na halach oraz malutkie drewniane chatki, w których górale przyrządzają, jeszcze starym sposobem- pyszne oscypki!Moją uwagę przykuły przejrzyste i niewiarygodnie czyste, górskie potoki i malownicze grzbiety gór, które były pokryte śniegiem! Powietrze tu, na górze było tak czyste, takie inne niż w mieście.... Zrobiłam kilka zdjęć tego widoku, by móc wspominać go za każdym razem, gdy włączam komputer
  i patrzę się na mój pulpit, na którym do dziś widnieje tapeta z moim przepięknym widokiem gór. Mam nadzieje, że kiedyś tam wrócę!
 7.  
  czemu metis kopiujesz mój tekst ..*** co ?
 8.  
  hahahahaha patrzcie na date dodania muszki12 2.02.2011 a na date dodania metisa
  20.09.2009 właśnie widac kto od kogo kopiuje :D
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.