DODAJ ZADANIE
Kategorie

  • ita
  • 14.09.2009
   
  napisze opowiadanie pt"moja ulubiona maskotka"
 1.  
  Moja ulubiona maskotka towarzyszy mi już od pierwszych lat mojego życia.
  Przez wiele lat byłam z nią nierozłączna. Nasze drogi powoli się rozchodzą. Ja dorastam, a mój ulubieniec z dzieciństwa robi się coraz starszy. Pamiętam, że moją maskotkę dostałam na pierwsze urodziny od tamtego czasu zawsze w ręku miałam pluszowego misia. Lecz teraz gdy mam już dziewięć lat. Odchodzi on już w zapomnienie. Jak będę starsza na zawsze w mojej pamięci zostanie ten pluszak.
 2.  
  Moja ulubioną maskotką jest lalka Zosia :). Ma łatę na nóżce i włoski zaplecione w warkoczyki. Towarzyszy mi odkąd pamiętam. Jest ze mną na dobre i na złe, to moja najlepsza przyjaciółka. Jednak wiem, że kiedy dorosnę nasze drogi się rozłączą, ale ona zostanie w moim sercu :).
 3.  
  Moją ulubionom maskotką jest miś "kwiatuszek" nazwę wymyśliłam kiedy miałam cztery latka i tak już zostało.Przywiozła mi ją mama zza granicy i od razu ją pokochałam. Towarzyszyła mi przez całe moje dzieciństwo, była moją najlepszą przyjaciółką i pomagała mi w sprawach dla mnie wtedy niezrozumiałych.Nie godzę sie z myślą że mogłabym ją stracic mam nadzieję że nawety gdy będę dorosła ,ona zawsze będzie obecna w moim życiu..;P
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.