DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Według podanego planu napisz krotkie opowiadanie pt;'Mój poranek". Tekst ten powinien być dynamiczny , uzyj wiec jak najwiecej czasowników w czasie terazniejszym .
  1.Pobudka
  2.poranna toaleta
  3.sniadanie
  4.plecak
  5.droga do szkoly
  6. przed dzwonkiem na lekcje
 2.  
  Rano słyszę głośny dźwięk budzika - czas wstawać. Ścielę łóżko po czym otwieram szafę z moimi licznymi ubraniami. Po 10 minutach strój do szkoły jest gotowy. Czas na fryzurę, ponieważ nie mam żadnego pomysłu związuję włosy jak zwykle w kucyk.
  Po tych wszystkich czynnościach idę do łazienki na poranną toaletę. Myję zęby. Po czym biorę poranny prysznic.
  Po chwili słyszę głos z kuchni. To mama woła mnie na śniadanie. Pędzę do kuchni. Na śniadanie jest jajecznica. Jem śniadanie i idę z powrotem do swojego pokoju aby spakować się do szkoły.
  Do plecaka pakuję wszystkie potrzebne książki i sprawdzam czy mam wszystkie przybory szkolne. Zarzucam plecak na plecy, żegnam się z domownikami, ubieram buty i wychodzę do szkoły.
  Po drodze spotykam swoich znajomych. Wspólnie rozmawiamy i śmiejemy się z żartów. Dzięki temu droga do szkoły mija szybko.
  Przed dzwonkiem na lekcję, witam się z koleżankami i z kolegami, którzy już są w szkole wspólnie sprawdzamy czy odrobiliśmy już wszystkie prace domowe. Po chwili słychać dzwonek.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.