DODAJ ZADANIE
Kategorie

  1.  
    musze opisac wyglad szkoly wymarzonej i opisac jej wnetrze oraz otoczenie szkoly ,jakie lekcje powinny byc w takiej szkole w prowadzane?? zaprojektuj pomysl w ciekawy sposob
  2.  
    Moja wymarzona szkoła powinna być pomalowana jaskrawymi kolorami. W okół budynku powinny być zasiane liczne kwiaty, żeby szkoła wyglądała z zewnątrz jeszcze ciekawiej. Przy wejściu do takiego budynku powinny być rozdawane książki należące do uczniów, aby nie musieli dźwigać ciężkich plecaków. Korytarze nie powinny być długie i szerokie tylko w kształcie okręgu. W okręgu były by wbudowane ciekawe kolorowe drzwi. Z planu lekcji nauczyciele musieliby wyeliminować przedmioty, które sprawiają uczniom największe kłopoty. Czyli np . Matematyka, fizyka, chemia. A powinni wprowadzić przedmioty które uczniowie sami wybiorą i dostosują do swoich zainteresowań. Np przedmiot fotografia. Książki nie będą grube i ciężkie tylko lekkie kolorowe i przejżyste.
  3.  
    dziękuje
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.