DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  opisz w 10 zdaniach (3 akapity) szkoła moich marzeń- praca dla chłopaka z klasy 4
 2.  
  Szkoła moich marzeń

  Marzenia bywają bardzo fantastyczne, przedziwne a czasami po prostu zwyczajne. Szkoła moich marzeń powinna mieć każda z tych cech
  W mojej wyobraźni budynek miałby kształt piramidy, składałby się on z 5 poziomów.
  Gdy weszłoby się do środka znalazłoby się na 1 poziomie, w części podstawówki. Poziom niżej znajdowałaby się szatnia. Natomiast gdyby się skorzystało z windy i nacisnęło przycisk z numerem 2, wysiadłoby się w części gimnazjum. Na 3 poziomie ujrzelibyśmy duży hol, oraz szkolny sklepik, w którym byłoby wszystko. Na samej górze powinien się być pokój nauczycielski, sekretariat, ksero itp. W szkole moich marzeń musiałoby się znaleźć również miejsce na basen i 2 duże, wyposażone sale gimnastyczne. Koło szkoły znajdowałoby się kort tenisowy i boisko do grania w piłkę nożna.
  W rozkładzie zajęć i systemie oceniania nastąpiłyby drobne zmiany. W piątek nie musielibyśmy chodzić do szkoły z racji iż mamy zdecydowanie za krótki weekend. Uczeń również mógłby mieć 5 nieprzygotowań z każdego przedmiotu. Jeśli chodzi o dojazd, to powinny wejść w użytek najnowsze autobusy Solaris, które podwoziłyby nas codziennie na godzinę 9 pod szkołę.
  Tak w bardzo ogólnym opisie wygląda szkoła moich marzeń. Nie będę dodawał więcej szczegółów gdyż zdaję sobie sprawę, że jest w niej wystarczająco dużo "udziwnień"
 3.  
  Moja szkoła byłaby na pewno o wiele lepsza od tych , które obecnię są w każdej miejscowości.Byłaby najlepsza i najpiękniejsza.
  Moja wymarzona szkoła byłaby bardzo duża , tak , aby każdy mógł czuć się w niej swobodnie. Korytarze byłyby bardzo szerokie i długie. W tej szkole nikt nie uczyłby się takich przedmiotów jak m.in matematyka , przyroda , tylko w-f i ewentulanie plastyka. W szkole byłyby aż cztery sklepiki , w których byłoby mnóstwo słodyczy. Dzieci nie musiałyby chodzić w mundurkach. Organizowałbym o dużo więcej dyskotek i różnych tego typu imprez. Każda klasa musiałaby mieć w ciągu jednego miesiąca minimum dwie wycieczki.
  Tak prezentuję się moja szkoła marzeń. Szkoda , że nigdy taka szkola nie powstanie. To jest dowód na to , że wyobraźnia potrafi dzialać cuda.
 4.  
  Moja wymarzona szkoła byłaby miejscem wyjątkowym. Przyjaznym dla każdego.Pełna wspaniałych i niepowtarzalnych rzeczy. Nie byłoby prac domowych ani sprawdzianów, nie byłoby nudnych przedmiotów.W mojej szkole każdy znalazłby coś dla siebie.Byłoby wiele klas,a w każdej coś innego. Basen,zoo,lunapark,kino i automat do prażonej kukurydzy.Zamiast nauczycieli lekcje prowadziłyby magiczne stworzenia a dzieci nigdy nie byłyby smutne. Myślę,że taka szkoła byłaby naprawdę czymś niezwykłym i mogłaby sprawić,że nauka stała by się przyjemnością a nie tylko przykrym obowiązkiem.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.