DODAJ ZADANIE
Kategorie

  1.  
    Opisz pierwszą miłość Uli i Zenka
  2.  
    Zenek darzył ją wielkim uczuciem. czyli miłością. Początek ich przyjaźni był trudny i dla Zenka i dla Uli, ale z czasem dziewczyna przy każdym spotkaniu z nim czuła się jakoś dziwnie, jakby było coś między nimi więcej niż przyjaźń. Oddając 50 zł za rzeczy ukradzione przez Zenka udowodniła ze martwi się o niego i o jego bezpieczeństwo. Zenek tez dopiero z biegiem czasu zrozumiał co an prawdę czuję do Uli lecz bał się jej to powiedzieć prosto w oczy. Dlatego zdecydował się na list:) Mam nadzieję zę pomogłam:)
  3.  
    Zenek darzył ją wielkim uczuciem. czyli miłością. Początek ich przyjaźni był trudny i dla Zenka i dla Uli, ale z czasem dziewczyna przy każdym spotkaniu z nim czuła się jakoś dziwnie, jakby było coś między nimi więcej niż przyjaźń. Oddając 50 zł za rzeczy ukradzione przez Zenka udowodniła ze martwi się o niego i o jego bezpieczeństwo. Zenek tez dopiero z biegiem czasu zrozumiał co an prawdę czuję do Uli lecz bał się jej to powiedzieć prosto w oczy. Dlatego zdecydował się na list:)
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.