DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  polecenie- sporządź diagram prostokątny przedstawiający procentowy udział poszczególnych kontynentów w powierzchni lądów na kuli ziemskiej. pamiętaj, że informacje odczytane z tabeli należy zaokrąglić do jedności, a jedna kratka diagramu oznacza jeden procent.

  (1 kratka 7mm na 7mm)
 2.  
  Witam!
  Musisz narysować prostokąt, w którym będzie 100 kratek, czyli np. o wymiarach 10 kratek na 10 kratek lub 5 kratek na 20 kratek. Wówczas każdej kratce będzie odpowiadał 1%. Następnie informacje odczytane z tabeli zaokrąglisz do jedności (czyli tak, by były bez liczb po przecinku, pamiętając o zasadach zaokrąglania) i jeśli otrzymasz informację, że np. Europa stanowi 20% powierzchni wszystkich kontynentów, to zamalujesz 20 kratek. Każdy kontynent to inny kolor, więc poniżej powinnaś zrobić legendę, któremu kontynentowi odpowiada który kolor.
 3.  
  Dla ułatwienia podaję procentowy udział poszczególnych kontynentów w powierzchni lądów na kuli ziemskiej:
  Azja: 29,8%
  Afryka: 20,3%
  Ameryka Północna: 16,2%
  Ameryka Południowa: 12%
  Antarktyda: 8,9%
  Europa: 7,1%
  Australia i Oceania: 5,7%
 4.  
  OoO dzięki że to umieszczono bo na początku nie rozumiałam jak to zrobić :))
 5.  
  sporządż diagram prostokątny przedstawiający procentowy udział poszczególnych kontynentów w powierzchni lądów na kuli ziemskiej.w tym celu skorzystaj z danych statystycznych
 6.  
  nie zmiescilo mi sie dalej
 7.  
  to jest te zadanie
   180008.jpg
 8.  
  zobacz zrobilam w załączniku
 9.  
  Sporządź procentowy diagram prostokątny, ilustrujący wykorzystanie ziemi w Polsce według poniższych danych z roku 1993:
 10.  
  a moze zrobisz to ale jakby w zeszycie cwiczen
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.