DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Bardzo prosze o napisanie opowiadania na temat:,,Ciekawie byłoby żyć w średniowieczu"(Opowiadanie z narracją pierwszoosobową).

  dam 6 ! .

  to pilne ! .
 2.  
  Chciałabym bardzo żyć w średniowieczu, ponieważ to tam powstawały pierwsze wynalazki.Było dużo odkryć geograficznych min. Kolumb w 1492 roku Odkrył Amerykę, Magellan w 1519 roku pierwszy opłyną Ziemię. Był to okres w którym była bardzo zróżnicowana wiara. Wtedy właśnie Marcin Luter w 1517 roku założył religię protestancką.
  To właśnie w średniowieczu po raz pierwszy wybierano króla Wolną Elekcją, a nie tak jak teraz drogą większości.To wtedy panował styl Renesansu. Działo się to tak, że ludzi w XVI wieku zaczęła interesować sztuka antyczna. Tak więc rozpoczęła się wówczas epoka prawdziwego odrodzenia kultury starożytnej, którą nazwano Renesansem. Wybitnymi twórcami tej epoki byli: Leonardo da Vinci Michał Anioł Bounarroti, Rafael Santi i Mikołaj Kopernik. To w średniowieczu Amerykanie zaczęli budować pierwsze świątynie, które nazwano piramidami. Tak więc chciałabym bardzo zobaczyć jak się żyło w tych cudownych pod względem rozwoju czasach.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.