DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Napisz opowiadanie w którym dobro wygrywa ze złem.
  Proszę!!! Pilne!!!
 2.  
  Dobro wygrywa ze złem.
  Od najdawniejszych czasów w walce ze złem dobro wygrywa.Pomimo długiego dochodzenia do prawdy,szkody osobistej,narodu,jednostek,lub całej populacji ludności.Różne sytuacje spotykamy na naszej drodze życia,różne sytuacje spotykamy w polityce,nawet jeśli nie dochodzi do porozumień politycznych i powstaje bunt,a na scenie politycznej dochodzi do wojny,ale po upływie czasu wygrywa dobro,Mogą cierpieć niewinni za nieodpowiednią politykę,za brak porozumienia na szczycie władzy,lecz wygrywa w ostateczności dobro,sprawiedliwość.
  Dobro musi być przed złem,albo zaraz po nim,dlatego,że gdyby cały czas zło miało miejsce,to wszędzie by pozostawiało swoje ślady z tragicznym w ostateczności skutkiem.
  Wszystko co żyje,porusza się,chce istnieć,chce dostąpić zaszczytu dobra w tym świadomym życiu.Nigdy dobro nie zginie nie zatraci się,ponieważ gdyby zabrakło dobra,wówczas przestałby istnieć gatunek ludzki i wszystko na ziemi,to co przedstawia wartość.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.