DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Zredaguj opis ulubionej zabawki z dzieciństwa.
  Zabawka : mały miś koloru białego z dużymi niebieskimi oczyma.
  Pilnie na jutro.
  Odwdzięczę się.
  PS: Opis musi zawierać minimum pół strony zeszytowej ;)
 2.  
  To był miś Jogi :))
  Jak byłam mała to zabrałam go mojej siostrze. Był duży i biały. Miał brązowy nos, oczy miał czarne ale jedno zasłaniało trochę futerko więc wydaje się że jest mniejsze. Nazwałam go tak bo kiedyś oglądałam taką bajkę o misiu Jogi. Kiedyś jak się nim bawiłam to postawiłam go przy piecu i mu się plecy zjarały. Ale miś przetrwał do tej pory. Siedzi sobie na szafce w różowo fioletowej koszuli, ale już nie jest biały tylko szaro zżółciały. Nadal jest moim ulubionym misiem :)))
  a jak chcesz inną to tajk :

  Moja ulubiona zabawka to była maskotka - coś pomiędzy miśkiem a psem, pomarańczowa, w spodniach w paski z szelkami i w zielonym meloniku. Nazwałam ją Super Anią (nie wiem dlaczego :)). Miała również urwany nos. Przeżyłam straszne chwile kiedy pies ją potargał, ale jakimś cudem u kuzynki znalazłam identyczną. Była trochę grubsza i miała nos (ale z tym sobie poradziłam). Mam ją do tej pory, chociaż teraz jeszcze mnie ma oka. : >
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.