DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  W poniższym tekście podkreśl przysłówki. Zwróć uwagę, że są to wyrazy modne, zaczerpnięte z mowy potocznej. Zastąp je przysłówkami bliskoznacznymi pochodzącymi z języka literackiego, które będą precyzyjniej wyrażały treść.

  Na wakacjach poznałem niesamowicie sympatyczna dziewczynę. Była obłędnie wysportowana i fantastycznie pływała. Strasznie lubiliśmy chodzić na dyskoteki i bawiliśmy się czadowo. Prezentowała się tak odjazdowo, że można było dla niej totalnie stracić głowę. Wygląda na to, że się beznadziejnie zakochałem.
 2.  
  niesamowicie
  sympatyczna
  obłędnie
  fantastycznie
  strasznie
  czadowo
  odjazdowo
  beznadziejnie
 3.  
  Proszę.........Myślę ze to jest dobrze...;]
 4.  
  Na wakacjach poznałem ...niezwykle... sympatyczna dziewczynę. Była ...pięknie...wysportowana i ...wspaniale... pływała. ...Bardzo... lubiliśmy chodzić na dyskoteki i bawiliśmy się ...świetnie... . Prezentowała się tak ...ślicznie..., że można było dla niej ...totalnie... stracić głowę. Wygląda na to, że się ...strasznie... zakochałem.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.