DODAJ ZADANIE




Kategorie

  1.  
    20 dag szynki kosztuje A złotych .Za 0,9 kg tej szynki należy zapłacić ?
    Z gory wielkie dzieki za pomoc pozdrawiam
  2.  
    20dag x 5 = 1kg
    a x1kg=b
    0,9x b=c
    Odp za 0,9 kg szynki trzeba zapłacić c złotych
  3.  
    20 dag szynki kosztuje a złotych
    10 dag szynki kosztuje 1/2a złotych
    90 dag szynki kosztuje 9*1/2a=9/2a złotych
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.