DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Ćw 7A str. 30 z ćwiczeń Historia klasa 3 Nowa Era i PWN
   CAM00946.jpg
 2.  
  1. Liberał

  Witam państwa bardzo serdecznie. Nastały nowe czasy musimy iść z ich duchem, musimy zmienić nasze społeczeństwo na lepsze. Domagamy się liberalizacji i większej wolności słowa. Chcemy pisać w gazetach to co chcemy mamy prawo do wyznawania każdej religii i głosowania w demokratycznych wyborach na kogo chcemy. Rynek powinien być wolny w każdej postaci polegający na zdrowej konkurencji. Rewolucja obyczajowa to krok naprzód, mamy prawo do se k s u czy hazardu. PRECZ Z KONSERWAMI CZAS NA LIBERALNE ZMIANY!

  2. Konserwatysta

  Moi drodzy szlachetni Panowie. Nie ma czasu na zbyt długie wywody i dywagacje na temat liberalizmu i socjalizmu. Ich rewolucja skończy się jak rewolucja francuska upadkiem norm moralnych samowolka i obaleniem monarchii. Nie możemy do tego dopuścić. Tylko szlachetnie urodzeni mogą posiadać majątki i brać udział w życiu politycznym. Religia to podstawa naszego etosu moralnego nie możemy dopuścić do upadku norm i ateizacji społeczeństwa. Precz z demokracją i liberalizacją.

  3.Socjalista

  Towarzysze w pracy i niedoli. Witam was serdecznie i pozdrawiam klasę robotniczą. Nastał czas kiedy kapitalizm upadnie tak szybko jak powstał. Dość wyzyskiwania robotników. Ciężko pracujemy za marne pieniądze a burżuazyjni kapitaliści którzy władają fabrykami nie zapewniają nam odpowiednich warunków pracy i dostępu do lekarza. Domagamy się skrócenia czasu pracy do 8 godzin dziennie, żądamy opieki medycznej i lepszych warunków bytowych. PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.