DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Na dwóch linach AB i BC nachylonych do poziomu pod katami 30° 60° wisi masa m-40 kg. Analitycznie obliczyć napięcia w linach w chwili równowagi. Do obliczeń przyjęć przyspieszenie ziemskie g=10 m/s nie wiem jak napisać do kwadratu

  Proszę błagam o rozwiązanie tego zadania nigdy nie miałem do czynienia z tym czymś a muszę te zadanie oddać w ciągu 9 dni Będę bardzo wdzięczny! Dziękuje z góry i nie zapomnę tego :)
   32.jpg
 2.  
  fff
   Scan4.jpg
 3.  
  Nie wiem jak podziękować kompletnie nie wiem o co w tym chodzi może uda mi się tylko przepisać studiuje na uniwersytecie wirtualnym naukę miałem bardzo dawno i tylko mi pozostało ściąganie bo nawet z matematyki noga. Jeszcze raz dziękuję mam nadzieję że mi pomożesz w następnych zadaniach Wielkie dzięki
 4.  
  Majfranek ma prośbę czy pozostałe zadania mógłbyś rozwiązać jeszcze te cztery nic nie rozumiem nich żebym nawet i chciał a na naukę już za późno jak to robić nie musi być ładnie to na uczelnię zaoczną.
 5.  
  Zapomniałeś o F1 * sin 30" przy równaniu drugim
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.