DODAJ ZADANIE
Kategorie

  1.  
    Napisz opowiadanie o życiu szkolnym. Użyj jak najwięcej związków frazeologicznych zaczerpniętych z mitologii oraz wyrazów pochodzenia greckiego.
    Mam to na poniedziałek.

    Błagam pomóżcie mi!!!
  2.  
    Moja szkoła jest nawet duża nie znam tu wszystkich osób ale mam paru przyjaciół.Mój najlepszy przedmiot to fizyka. Nie radze sobie za bardzo z matematyką uznaje ją za moją piętę Achillesa.Gdy pani od matematyki zadaje nam pracę domową czuję się tak jakbym musiała wykonać syzyfową pracę.Nie najlepszym moim przedmiotem jest też chemia. Gdy pisze z niego pracę klasową obejmuje mnie paniczny strach. U nas w szkole panuje jabłko niezgody ponieważ występują tu uczniowie którzy często wchodzą w bujkę.Jest tu pewien uczeń który udaje się za pępek świata.Na lekcji wychowania fizycznego pani zadaje nam czasami tytaniczny wysiłek ale i tak uwielbiam ten przedmiot.Szkoła jest miejscem spotykania się przyjaciół więc dlatego lubię do niej chodzić.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.