DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Wyobraź sobie, że przyszedł do ciebie taki oto e-mail .

  Hej, jestem grafikiem w firmie, do której należy wyszukiwarka internetowa Poodle ( na pewno ją znasz ) Na naszej stronie startowej chcemy zawiesic kalendarz historyczny, codziennie aktualizowany. Szukamy kogoś młodego, kto pisałby dla nas krótkie, ciekawe teksty. Podsyłam na próbę kilka okienek o rewolucji francuskiej ( hasła ściągnąłem z kalendarium w necie ). Jeśli Cię to interesuje , wypełnij je i odeślij .
  Powodzenia !
  Karol Cool Liczmański .
  Takiej szansy nie można przegapic . Koniecznie wypełnij okienka na następnej stronie .
  20 kwietnia 1792. Francja wypowiedziała wojnę Austrii. Dlaczego ?
  10 sierpnia 1792. Rozjuszony tłum wdarł się do placu królewskiego. Ludwik XVI znalazł schronienie w sali Zgromadzenia Narodowego . Dlaczego tłum był rozjuszony ? Czy królowi coś się stało ?
  20 września 1792. Bitwa pod Valmy , Między kim a kim ? Kto wygrał ? Dlaczego była taka wazna ?
  21 września 1792. Konwent, zdominowany przez jakobinów, ogłosił Francję republiką . Rety, co to ten Konwent ? Kim byli jakobini ? A co z królem ?
  21 stycznia 1793. Egzekucja " Ludwika Kapeta ", tj. byłego króla Ludwika XVI . Króla uśmiercili ? Za co ? Jak ?
  28 lipca 1794. Maksymilian Robespierre został zgilotynowany, co zakończyło okres wielkiego terroru . Dlaczego go ścieli ? I co to takiego wielki terror ?
 2.  
  o ty kurwoooooooooooooo jebana
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.