Mini ankieta
Podaj rok urodzenia:

Kategorie


  1.  
    Koszyk zawierający 1 kg winogron kosztował 3,90zł. podczas promocji zwiększono masę opakowania o 30% a jego cenę o 10%. Ile kosztuje 1 kg winogron w promocji??

    Prosze o szybka odpowiedz.. Z góry dziekuje
  2.  
    1.3 kg 4,29zl
    4,29/1.3=0.33*10=3.3zł