DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  napisz kartke z pamietnika ucznia klasy 6 na temat co sie działo w szkole przez 3 dni np;16 listopada działo sie to ...,17 będzie wywiadówka itp
 2.  
  warszawa, dn 16.12.2009

  Dzien zaczal sie calkiem dobrze. Wstalem rano o godz.6 , ubralem sie, zjadlem sniadanie a nastepnie udalem sie do szkoly. W szkole wychowawczyni oznajmila mi , ze jutro odbedzie sie wywiadowka. Nie bylem tym zbytnio zachwycony. Ale coz. Po zajeciach wrocilem do domu, zjadlem obiad. Nastepnie odrobilem zad. dom. Wieczorem ogladalem tv. O godz 21 poszedlem spac.  EH.. NICZEGO INNEGO NIE MOGLAM WYMYSLEC.
 3.  
  SORY TO MIALO BYC O 3 DNIACH ;/
 4.  
  02.03.2011r.
  Drogi pamiętniczku!

  Dzien zaczal sie nawet calkiem dobrze.Rano wstalam o 6 godz.,ubrałam sie ,zjadłam sniadanie tak jak kazdego dnia.W szkole nie bylo tak strasznie zle oprócz tego ze pisaliśmy sprawdzian z histori ,który poszedł mi kiepsko.Po skonczeniu zajęć w szkole wróciłam do domu.Gdy byłam juz w domu zjadłam obiad.Póżniej poszłam odrobić lekcje.Nastepnie gdy zostało mi jeszcze troche wolnego czasu poszłam sobie zagrać na komputerze oraz obejrzeć tv.Na końcu poszłam wziąść prysznic i poszłam spać.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.