DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  opis wiosennej łąki
 2.  
  Wiosenna łąka przypomina Raj.Zapach kwiatów unosi się daleko ,słychać pracę os i pszczół,łąka to dywan barw jak paleta malarza.Wspaniałe kolory kwiatów od najjaśniejszego jaskrawego przechodzą przemianę jak tęczowy łuk.Czerwone mają kolor krwi,niebieski jak niebo z odcieniami chabrowego,do koloru nieba bezchmurnego.Łąka wiosenna podczas kwitnienia przypomina bajkowe księstwo pełne radości i życia.Tu paź królowej zaszczyci niezapominajkę,dalej konik polny wybiera kwiat ,a cykady dają koncert wiosennych zalotów.Wiosna jest najpiękniejszą porą roku na każdej łące.
 3.  
  Wiosną łąki zawsze sie zielenią. Na łące wtedy rozkwita życie.
  Pojawiają sie wiosenne kwiaty takie jak czerwone maki, pachnące rumianki, złote mlecze i wiele innych. Zwierzęta budzą się z zimowego snu. Do kwiatów przylatują pszczoły. Wokoło skaczą sarny i skubią świeżą trawę. Słychać śpiew słowika, kukanie kukułki. Wiosenna łąka to także miejsce gdzie można odpocząć i wsłuchać się w ciszę, odetchnąć świeżym, rześkim powietrzem.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.