DODAJ ZADANIE
Kategorie

  • witeczka1998
  • 9.05.2011
  • UWAGA: 2 osoby uznały to rozwiązanie jako niepoprawne.
   
  zad.1
  napisz opowiadanie , ktore bedzie sie rozpoczynac jednym z ponizszych zdan.
  >Towarzyszylem Tytusowi , Romkowi i A' Tomkowi w ich spotkaniach z Mikolajem Kopernikiem ......
  > Aparacik przenoszacy ludzi w czasie przeniosl mnie w XIX wiek do.....
  > Mikolaj Kopernik (Leonardo da Vinci , Maria Sklodowska - Curie) pojawil (a) sie w mojej szkole......
  ZAD.2
  POROWNAJ RYSUNEK PAPCIA CHMIELA Z OBRAZEM JANA MATEJKI "MIKOLAJ KOPERNIK" I POWIEDZ NA CZYM POLEG KOMIZM SCENKI Z KOMIKSU ...
  ZAD.3
  NAPISZ TEKST ZAWIERAJACY INFORMACJE O NIEZWYKLYM APARACIE PRZENOSZACYM LUDZI W CZASIE . ZAMIESC ZAROWNO OPIS , SPOSOB JEGO DZIALANIA , JAK ROWNIEZ HASLA REKLAMOWE .  " Z GORY DZIEKUJE"""' ...ALE PROSZE O SZYBKIE ROZWIAZANIE , BO POTRZEBUJE NA JUTRO
  ..........JAK COS TO JESTEM Z KLSY SZOSTEJ.....
 1.  
  Jeśli można wybrać temat -wybrałam -3-
  Mój niezwykły Aparacik..
  -Niezwykłość działania mojego wynalazku odróżnia się swoją wyjątkowością,ponieważ mam możliwość przenoszenia się w czasie,przestrzeni,jak również zmiany odmładzającej.
  Ta niezwykłość jest tylko moja,ja ją stworzyłam,ja się tylko mogę posługiwać,gdyż ten mój wynalazek tylko mnie rozumie.
  -Tak więc chcę się przenieść do czasów średniowiecza,proszę już jestem,do czasów Bitwy pod Grunwaldem,ojej coś się dzieje.Ustawiają się wojska księcia Jagiełły,dalej orda Krzyżacka.Przed mną widzę samego wielkiego mistrza,jak on pięknie wygląda.Biały płaszcz powiewa za podmuchem wiatru.Zbroje lśnią w słońcu niby odbicie w lustrze,aż oślepia oczy.W dłoni mocno ściskam Aparacik,bo bez niego nie mam możliwości powrotu do moich czasów.Z dala ,z przeciwnej strony nadjeżdżają rycerze,trzymają dwa olbrzymie miecze,które chyba są bardzo ciężkie.Zsiadają z koni ,zbliżają się do księcia ,wbijają w ziemię,coś mówią,ale nie słyszę.Szkoda,bo piękny widok.Ktoś jedzie w moją stronę,to już na mnie czas powrotu.Pocieram mój Aparacik,przy tym wypowiadam znane mi tylko zaklęcie.No zdążyłam jestem znowu w moim pokoiku bezpieczna.
  Mój Aparacik jet bardzo mały,ponieważ zmieści się w mojej dłoni.Ma kształt dużej pomarańczy,srebrny ze szkłem po przeciwnej stronie.Przelewająca się substancja w środku ma kolor zielony.Małe mieszadełko w środku porusza się raz szybciej,raz wolniej w zależności od odległości czasowej i wiekowej.Im dalej chcę się wrócić to mieszadełko porusza się szybciej,tak jakby nabierało tempa. Substancja ciekła w środku przemieszcza się w zawrotnym szale.Teraz jest spokojna,dlatego,że jesteśmy w czasach powstania mojego wynalazku.
  Warto więc zareklamować mój wynalazek,dla dobra przyszłości.Można uniknąć wielu tragedii :tornad,tsunami,katastrof lotniczych itd,,Jeżeli mój patent znajdzie aprobatę w produkcji masowej[zaznaczam tylko dla celów dobrych]to wiele istnień będzie uratowanych.
 2.  
  dzieki
 3.  
  Każdy z nas ma w swoim życiu taki moment, w którym chciałby przenieść się w czasie. Idealnym urządzeniem służącym do tego jest aparat przenoszący w czasie. Dzięki niemu ludzie mogą przemieszczać się zarówno między przyszłością jak i przeszłością. Za jego pomocą można naprawić wcześniej popełnione błędy,a także uniknąć nowych poprzez "spojrzenie" w przyszłość. Wystarczy jedynie wejść do kapsuły, wpisać datę w jakiej chciałoby się znaleźć, a gdy wykona się już zamierzony cel ,datę do której chciałoby się powrócić. Urządzenie to jest niewielkie, wchodzi się do niego otwierając zaszyfrowane drzwi.
  Uwaga! Jeżeli chcesz aby zniknęły Twoje obawy co do jutrzejszego dnia, lub nie możesz pogodzić się z błędami popełnionymi w ostatnim czasie, nie wahaj się ani chwili dłużej skorzystać z tego wspaniałego aparatu! Został on stworzony z myślą o Tobie!
 4.  
  kurdeeeee gdzie jest pierwsze zadanie
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.