DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  "Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć,ale nie pokonać" Odnieś się do tego stwierdzenia pisząc rozprawkę i odwołując się do literatury.

  Rozprawka na jutro. Bardzo bym prosił o pomoc. Wzamian nagroda więcej info mail: kkamcio12@gmail.com
 2.  
  Moim zdaniem powyzsze stwierdzenie jest niesłuszne. Na podstawie paru argumentow postaram sie przekonac iz moja hipoteza jest słuszna.
  Zaczne od spr nieszczesnego Syzyfa. Wiekszosc z nas wie jak skonczył Syzyf. Dokładnie widac tu ze człowieka mozna i zniszczyc i pokonac. Syzyf został ukarany - pokonany . Jego kara pokonuje go cały czas.Wykonuje ja bez koncza.Co prawda wyniszcza go ale i wykancza, pokonuje.
  Z kolei przejdze do drugiego argumentu. Moim skromnym zdaniem mozna człowieka pokonac. Na przykład podaje chorobę. Jest to świetny przykład setki a nawet tysiące osób zostaje pokonanych przez różnego rodzaju choroby. Kończy się to smiercią.
  Po trzecie w swiecie lektur dokonuje sie wielu zbrodni. Dokładnym przykładem na to jest np. lektura " Makbet". Bardzo wiele tytułowy bohater uczynił złego. Pokonał złem ludzi mu bliskich. Był dla nich bezlitosny. Zabił ich- pokonał.W pewnym sensie zniszczył ich ale i pokonał do konca.
  Dotychczasowe rozwazania pozwalaja mi wyciagnąc wniosek iż człowieka mozna pokonac. Sa ta co prawda w niektorych przypadkach tragiczne sposoby ale pokonujace człowieka bez dwoch zdan. Mam nadzieje ze powyzszymi argumentami udowodniłam swoja hipoteze.
 3.  
  ostatnie zdanie lepiej napisac tak ".........udowodniłam teze "Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć,ale nie pokonać"
 4.  
  wiec moge liczyc na nagrode mam rozumiec ??? ;)
 5.  
  aha i kazdy argument ma byc od akapitu oraz poczatek i zakonczenie tez. tutaj tego sie nie dało zrobic ale tak ma byc.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.