DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Napiszę sprawozdanie z wycieczki
  na lodowisko do niemiec.
  daje cel
 2.  
  W dniach od 14 do 25 lutego 2011r. odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 13.30 zajęcia z dziećmi w ramach ferii zimowych 2011. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni był organizatorem ferii przez pierwszy tydzień dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjum z Bogatyni, a przez 2 tygodnie w szkołach miasta i gminy Bogatynia: ZSPiG Działoszyn, ZSPiG Porajów, SP 5 Bogatynia, SP Opolno.

  Przeprowadzono zajęcia sportowo – rekreacyjne i plastyczne z realizacją programu profilaktyki uzależnień. Zorganizowano zajęcia w szkołach, na hali OSiR i na kręgielni, wyjazdy do kina i dyskotekę oraz wycieczkę na lodowisko Jonsdorf (Niemcy). Na wszystkie wyjazdy zapewniono transport. W ramach zajęć sportowych uczestnicy poznawali i doskonalili techniki gier zespołowych, w ramach zajęć na kręgielni poznawali sprawną technikę gry w kręgle, w ramach zajęć na dyskotece doskonalili technikę tańca dyskotekowego, w ramach zajęć plastycznych wykonywali przeróżne prace przy wykorzystaniu przeprowadzonych pogadanek na temat uzywek takich jak: alkohol, papierosy, narkotyki oraz na temat prowadzenia zdrowego i higienicznego trybu życia. W kinie uczestnicy ferii obejrzeli filmy „Toy Story 3” i „Zaplątani”. Przeprowadzono również szereg rozmów na temat zdrowego trybu życia, higieny osobistej, poskramiania złości, zrozumienia drugiego człowieka, asertywności, radzenia sobie z problemami, budowania atmosfery wzajemnego zaufania, itp. W tym roku zorganizowano dla wszystkich uczestników ferii wyjazdy do Niemiec na lodowisko Jonsdorf celem upowszechniania wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia, kultury fizycznej, sportu i rekreacji, w ramach tego wyjazdu poznawano i doskonalono technikę jazdy na łyżwach. Łącznie w zajęciach wzięło udział w pierwszym tygodniu 314 uczniów, a w drugim 168. Zajęcia prowadziła wykwalifikowana kadra instruktorska.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.