DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Opisz swoj dom rodzinny.
 2.  
  Mój dom rodzinny znajduje się w miejscowości... ( podaj nazwe) Jest duży i przytulny.
  Mój dom ma wiele dużych okien przez które co paranek przechodzi słońce do pomieszczeń. Jest on koloru żółtego. Wnętrze posiada ciepłe kolory, które wypełniają i rozświetlają każdy pokój. Jest w nim przestronny przedpokuj z dużą kuchnią. Salon zaś znajduje sie koło jadalni, przez niego można dojśc do pięknego tarasu a z niego do kwiecistego ogrodu, w którym znajduje się także duża huśtawka. W salonie znajduje się także ogromne akwarium z rzadkimi odmianami rybek. Uwielbiam przesiadywac moim pokoju jest w kolorze zielonym i posiada wiele różnych zielonych elementów, ponieważ zielony jest kolorem wyciszającym i uspokajającym. W swoim pokoju najczęściej odpoczywam i siedze przed biurkiem na którym stoi komputer. Obok tego stoi szafka z ksiązkami oraz moje ulubione płyty do słuchania. Mój dom posiada także piwnicę w której najczęściej umieszczamy stare rzeczy
  Uwielbiam mój dom, ponieważ panuje tam bardzo miła atmosfera. w moim ogrodzie czuje sie jak w raju i zawsze pragnę wrócić do tych 4 kątów.
 3.  
  A ile ma być zdań ( bo u mnie było8-10 zd ) i napisałam tak :

  ( akapit )Mam na imię ...... i opiszę swój dom.
  ( akapit)Mój dom znajduje się w ........ Nie jest zbyt duży , znajdują się tylko 3 okna przez które pada słońce . Mój blok jest szary , lecz w środku jest kolorowy . Gdy się wchodzi , od razu jest kuchnia, następnie można wejść do mojego pokoju , pokoju rodziców i łazienki . W kuchni przeważa kolor żółty a w łazience - niebieski. Mój pokój jest biały w różowo-zielone kwiaty , a u rodziców tapeta jest cała zielona. U mnie znajduje się telewizor, komputer , biurko , łóżko , szafa i komoda , lecz u moich opiekunów dodatkowo jest stół.
  ( akapit ) Mój dom jest mały , ale przytulny .


  Jeśli są jakieś błedy to sorcia.. :D
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.