DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Rozprawka!Czy we współczesnej Polsce spotykamy się z przejawami miłosci do ojczyzny?
 2.  
  We współczesnej Polsce spotykamy się z przejawami miłości do ojczyzny. Że to prawda postaram się udowodnić w mojej rozprawce.
  Pierwszym moim argumentem są politycy. Może jest to bardzo ogólny przykład ale po ich zachowaniu widać jak bardzo się starają, robią wszystko dla ojczyzny. Ich praca pokazuje jak bardzo ją ojczyznę. Jeżdżą na różne spotkania, dbają o bezpieczeństwo ludzi, wymyślają ustawy-jest to wysiłek fizyczny i psychiczny-niby nic a tak wiele.
  Drugim moim bardzo ważnym argumentem jest praca żołnierza. Żołnierze robią bardzo wiele dla swojej ojczyzny- czasem ryzykują swoje życie, a czasem nawet oddają je dla ludzi, dla swojego narodu- dla ojczyzny. Nie mam żądnych wątpliwości że ten argument jest w stu procentach przekonujący.
  Trzecim oraz ostatnim argumentem są patrioci. Z miłości do ojczyzny bezinteresownie poświęcają swój czas, swoją wiedzę i zaangażowanie. Ojczyzna jest dla nich bardzo ważna ale i oni są ważni dla ojczyzny ponieważ bez nich życie wyglądało by inaczej.
  W trzech argumentach powyżej przedstawiłam że nawet w dzisiejszych czasach spotykamy jeszcze miłość do ojczyzny. Politycy, Żołnierze a także patrioci z miłości robią wszystko dla ojczyzny. Jestem pewna, że podane argumenty w pełni potwierdzają moją tezę.
 3.  
  Zaje**biste; d
   dziewczyna_nogi_plyty[1].jpg
   40226_18012_walentynki_serce_w_oku.jpg
 4.  
  dziękuję za rozprawkę ;*
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.