DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Napisz oficjalny list do Dyrektora szkoły i Komitetu Rodzicielskiego ,w którym uprzejmie i elegancko ale konkretnie i rzeczowo przedstawisz problem i poprosisz o umieszczenie w kazdej kl szafek na ksiazki. Argumenty:że musimy dac o kręgosłup a plecaki sa cizkie, za brak ksiazki dostajemy 1,ze plecak wazy okolo 11 kg. Proszę !
 2.  
  (data i miejscowość)

  Sz.Panie Dyrektorze

  Ten list kierujemy na właśnie pana ręce, ponieważ pan jest Dyrektorem szkoły do której uczęszczamy.
  Uprzejmie zwracamy się z prośbą o umieszczenie w każdej klasie szafek na książki.Wiemy, że może to być problemem ze względów finansowych. Pomimo wszystko prosimy o przeznaczenie pewnej sumy na zakup tych szafek. Jest to dla nas ciężarem, ponieważ codziennie musimy nosić plecaki, których noszenie źle wpływa na nasz kręgosłup.Przeciętny plecak waży około 11kg i nie jest dla nas to miłe, aby codziennie zabierać taki ciężar do szkoły.Także w prasie, TV , radiu i internecie mówią o tym,że plecak ucznia nie powinien ważyć więcej niż 10% jego wagi.
  Uwzględniając nasze argumenty prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby i w miarę możliwości szybką odpowiedź.  Z poważaniem uczniowie Publicznego
  Gimnazjum w.......
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.