DODAJ ZADANIE
Kategorie

  1.  
    opisać swój dzień po angielsku. wstaje rano o 7 następnie ubieram się jesć śnadanie .pózniej myć zęmby and czesać włosy .następnie sut the jacket on and go to school .come back home from school i co dalej bo nie wiem prosze pomuście z góry dziękuje ;)
  2.  
    Zwykle budzę się o godzinie 7.00 rano, wstaję z łóżka i idę do łazienki aby się umyć. Następnie przebieram się i idę do kuchni na śniadanie. Zwykle jem bułkę z serem, jogurt i piję kakao. Po śniadaniu ubieram kurtkę, biorę mój plecak, wychodzę z domu i idę na przystanek autobusowy. O godzinie 7.30 przyjeżdża autobus. Autobus jedzie do szkoły około 20 minut. Po dotarciu do szkoły zostaję tam zwykle do godziny 14. Po zakończonych lekcjach wracam do domu także autobusem. Po powrocie do domu jem obiad i trochę odpoczywam. Odrabianie lekcji zajmuje mi około 2 godzin. Czasami pomagam mojej mamie przy zmywaniu naczyń lub przy sprzątaniu. Następnie oglądam TV, gram w gry komputerowe lub czytam książkę. Około godziny 21 biorę prysznic, ubieram piżamę i idę spać.

    I usually wake up at 7 am, get up, and go to the bathroom to wash. Then I change my clothes and go to the kitchen to have breakfast. I usually eat a roll with cheese, yoghurt and drink cocoa. After breakfast I put on my jacket, take my rucksack, leave home, and go to a bus stop. At 7.30 am a bus comes. It takes about 20 minutes to reach the school by bus. I arrive at the school and usually stay there until 2.00 pm. After classes I come back home also by bus. Then I have dinner and relax a bit. I do my homework for about 2 hours. Sometimes I help my mother to wash dishes or clean. Then I watch TV, play computer games or read a book. About 9 pm I take a shower, put on my pyjamas, and go to sleep.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.