DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Napisz podanie do dyrektorki o dofinansowanie wycieczki szkolnej do Paryża
 2.  
  twoje dane w lewym górnym rogu dane szkoły i dyrektorki w prawym górnym rogu


  Do Pani Dyrektor Anny Kowalskiej

  Zwracam się z uprzejmą prośbą o dofinansowanie wycieczki szkolnej do Paryża, organizowanej przez prof. Michała Jakiegośtam, która ma odbyć się w dniach 24-28.01.2011r. Wyjazd ten ma na celu zwiedzenie stolicy Francji oraz zapoznanie się z bogatą kulturą jej mieszkańców. Program obejmuje odwiedzenie słynnej galerii sztuki i zapoznanie się z historią malarstwa i rzeźby słynnych paryskich artystów. W związku z tym wycieczka ma ogromne walory edukacyjne. Niestety koszty wyjazdu są za wysokie dla większości uczniów, którzy wyrazili chęć wyjazdu. Jeżeli szkoła wniesie nawet niewielką sumę do tego przedsięwzięcia, wszyscy zainteresowani będą mogli pojechać.
  Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

  Z wyrazami szacunku
  (ręczny podpis)
 3.  
  Szanowna Pani!
  Zwracam się do pani z prośbą o dofinansowanie wycieczki do Paryża dla klasy (np. II b Publicznego Gimnazjum.....).
  Prośbę swą motywuje tym, że taka wycieczka mogłaby przynieść wiele korzyści mnie i moim kolegom z klasy. Przede wszystkim byłaby to okazja do nauki języka francuskiego, zwiedzenia wielu zabytków oraz poznania nowej kultury. Innym powodem jest to, że nasza klasa ma bardzo dobre wyniki z nauczania i zasługuje na dofinansowanie. Myślę też, że należy dać szansę zwiedzania świata uczniom, których na to nie stać.
  Mam nadzieję, że moja prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.