DODAJ ZADANIE
Kategorie

  1.  
    Napisz opowiadanie na temat "Świąt Bożego Narodzenia" z elementami przeżyć.
  2.  
    Pewnego dnia a było to właśnie w Święta Bożego Narodzenia przytrafiła mi się niezapomniana przygoda.
    Tego dnia oczekiwałam już od paru tygodni, miałam pojechać z przyjaciółką i naszymi rodzicami do Zakopanego. Już z samego rana będąc w Zakopanym byłam bardzo podekscytowana. To moje pierwsze tak wspaniałe święta, nic dziwnego że jedząc z moją rodziną, Anią i jej rodziacami śniadanie i bujając w obłkach wylałam tacie niechcący kawę , ale co tam. Nie mogłyśmy się z Anią doczekać wyjścia z domu i pojeżdzeniui na nartach. Rodzice pozwolili nam wyjśc samym , wkońcu mając 17 lat to obciach ze starszymi. Gdy dotarłyśmy na stok, jazda na nartach okazała się nie lada wyzwaniem, zgodnie z pomocą instruktora udało nam się dużo razy prawidłowo zjechać. Byłam jednak troszkę rozczarowana gdy przystojny instruktor zaczął podrywać Ankę. Moja złość była tak wileka że postanowiłam zaiponować Krzyśkowi (, przypadkowo dosłyszałam że tak się nazywa) i zjechać ze stoku dla zaawansowanych , nie ukrywam że troszkę siębałam, ale czegoż to nie robi się dla chłopaków. Zaczęłam zjeżdzać ,nie zważając na parę innych osób zjezdzających przedemną i próbując ominąć brzydkiego gostka szybkim slalomem wywróciłam się i turlałam,turlałam tracąc pamięc. Obudziłam się w szpitalu , widząc koło sioebie Krzyśka , zastanawiałam się gdzie są rodzice, ale było to mało ważne bo byłam szcześliwa że Krzyś jest obok mnie. Długo rozmawialiśmy i krzysiek powiedział mi że mnie kocha. Jednak w tej chwili weszli rodzice, powiedzieli mi złamałam nogę w 3 miejscach oraz żebro, ale podobno dzielny instruktor krzysiek mnie uratował. Póżniej gadał z Anką , podobno krzysiek wtedy na stoku rozmawiałotym jak mnie poderwac , co lubie a co nie. Boże Narodzenie spędziłam w szpitalu z rodziną , przyjaciółką i chłopakiem. To były moje najwspanialsze święta chociaż inne niż do tej pory.
    Z Krzyskiem spędziłam również wspaniałego Sylwestra w Zakopanym, cieszę się że tego dnia byłam na stoku i mogłam przeżyc tak wspaniałą przygodę.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.