DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Napisz jaki lubisz rodzaj muzyki dlaczego ?

  10 zdań max
 2.  
  Rodzajem muzyki, który najbardziej lubię jest rock. Uważam, że muzyka tego gatunku jest najlepsza, ponieważ słychać w niej emocje. Wykonawcy, których słucham nie śpiewają o byle czym, jak wiele gwiazd muzyki pop... ale o życiu, nie tylko o miłości, ale też o ważnych sprawach wartych poruszenia. Oprócz tego kocham dźwięk gitary i w ogóle ostre brzmienia rockowe, dla mnie jest to muzyka, która wyzwala we mnie emocje, co jest bardzo pozytywne. Irytują mnie "artyści" pop, bo w większości tak naprawdę nie mają talentu tylko piękną buzię i ciało, co oczywiści eksponują na każdym kroku, np. wywijając się na scenie czy w teledyskach, to już nie jest muzyka a sprzedawanie siebie, wstyd mi, że żyje na Ziemi razem z takimi ludźmi. Panuje przekonanie, że artyści rockowi często popadają w nałogi, ale dlaczego tak jest... bo wszystko wykreowane jest przez media.

  PS. kurcze, troszkę się chyba zagalopowałam i zboczyłam z tematu, to najwyżej utniesz trochę jak chcesz ;P Mam nadzieje, że pomogłam :)
 3.  
  Muzykę którą lubię,raczej uwielbiam jest to muzyka poważna.Nie koniecznie operetka.Dlatego, że artyści którzy śpiewają,przekazują tę muzykę mówią, śpiewają z duszy,sercem,a nie gardłem,gdzie później boli przez tydzień czasu.Muzyka poważna,ma swój styl,orkiestra oddaje głębię,piękno,te instrumenty mówią.Artyści śpiewają duszą,ciepło płynące z głosów to dar natury i wyjątkowy talent.Od zawsze muzyka poważna była i towarzyszyła wielkim artystom,wielcy mistrzowie tacy jak,,Mozart,Chopin,Strauss-do dziś przetrwała wirtuozja i będzie trwała,nigdy nie zaginie bo jest wiecznie młoda,nie tak jak inne style które się zmieniają,ponieważ się znudziły.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.