DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Zredaguj opis przeżycia wewnętrznego na jeden z wybranych tematów:
  a).Pierwszy dzień w nowej szkole.
  b).Spełniło się moje marzenie.
  c).Straciłam przyjaciółkę.
 2.  
  d) 5 min. przed klasówką
  "Lekcja grozy"

  Jest czwartkowa przerwa obiadowa. Siedzę na ławce w szkolnym korytarzu. Uczę się z części mowy, gdyż za 5 minut moja klasa pisze klasówkę z języka polskiego. Wokół mnie znajdują się uczniowie. Kilku chłopców ze starszych klas przepisuje pracę domową, młodsi uczniowie grają w gry, a parę dziewczyn w moim wieku przegląda katalog z kosmetykami. Przez okna wpadają promienie wiosennego słońca. Na beżowych ścianach wiszą gazetki o pisarzach i królach. Gdzieniegdzie leżą porozrzucane po korytarzu plecaki .
  . Przez korytarz przechadza się nauczyciel dyżurujący.
  Nagle rozbrzmiewa dźwięk dzwonka, na twarzach moich kolegów i koleżanek z klasy maluje się wyraz przerażenia i strachu. Jedna z moich koleżanek odmawia modlitwę z prośbą, żeby nauczyciel potknął się na schodach i złamał rękę, a kolega wali sobie podręcznikiem w głowę, a by wbić w nią wiedzę. Co chwilę ktoś mówi, że się boi lub, że na pewno dostanie jedynkę. Wtem na korytarzu pojawia się nauczycielka języka polskiego. Wszyscy trzęsą się z przerażenia, a serce zaczyna im bić mocniej. Nauczycielka zbliża się niemiłosiernie z wyrazem triumfu na twarzy. Otwiera drzwi do klasy . Wchodzimy zestresowani do sali i zaczynamy pisać.
  Korytarz jest już pusty. tylko pani sprzątaczka myje podłogę na korytarzu. Słońce przysłonięte chmurą nie wpuszcza już swoich promieni do środka. Wszyscy są w klasach i przyswajają wiedzę, bądź męczą się na sprawdzianach . ha,ha !!!! najlepsza praca i taka prosta heh
 3.  
  tesz tego potszebuje
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.