DODAJ ZADANIE




Kategorie

  1.  
    Jeden kg truskawek kosztuje t zł, a jeden kg czereśni jest o 1,50 zł droższy. Kupiono 5kg truskawek oraz pewną ilość czereśni. Ile kupiono kg czereśni, skoro za zakupy zapłacono 20 zł
  2.  
    xx
      CCF20101230_00021.jpg
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.