DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  rozprawka na temat gdzie lepiej mieszkać na wsi czy w mieście
 2.  
  Naprawdę nie mam czasu,ale napisz.
  Gdzie jest lepiej mieszkać na wsi czy w mieście?
  argumenty.
  Różnica pomiędzy wsią, a miastem.
  Wieś obszar spokoju i natury.
  Miasto zagłębie hałasu i wielkomiejskiego szumu.
  Zmora dymu,a świeże powietrze.
  -Proszę napisz i odpowiadaj stopniowo na każde zdanie.
  ---NP. -Wieś jest oazą spokoju i miejscem ucieczki od szumu,od zgiełku.DZIĘKI WSI MOŻEMY POZNAĆ NARODZINY NASZEJ ŻYWNOŚCI.PRACA ROLNIKA JEST CIĘŻKA,ALE DZIĘKI MASZYNOM DZISIEJSZA PRACA NA ROLI WYGLĄDA INACZEJ NIŻ KIEDYŚ.Na wsi człowiek czuje się wolnym, nie musi co do minuty stawać w zakładzie pracy,bo na wsi czas płynie wolniej.
  ----Teraz opisz miasto.
  Moim zdaniem miasto jest dobre tylko w zimie,ale i nie koniecznie.Miasto dusi człowieka,zanikają uczucia do natury,do korzeni,a przecież przed wiekami miasto wyglądało całkiem inaczej.W mieście są tłumy ludzi biegających w każdą stronę,nikt nikogo nie zauważa,czujemy się obco.Jest jednak lepszy dostęp do kultury,więcej jest możliwości przebicia się do ulubionych zajęć i zainteresowań.
  Myślę, że nie każdy może mieszkać w mieście,są ludzie że ich wieś nie interesuje,a są tacy,którzy nie rozumieją miasta.Wielki hałas ogłusza,zabija własne marzenia,bo nie słychać bicia serca,tak jak jest na wsi.Dym wdziera się do środka człowieka,potrafi uszkodzić każde zdrowie.Najbardziej cierpią małe dzieci.---
  ---Teraz napisz,,
  swoją opinię co wolisz wieś czy miasto i dlaczego-ZACZNIJ OD
  --Uważam, że wieś jest dobra i miasto,zależy kiedy i dlaczego.Ja wolę---co ---bo jest tak ,a tak.
  Już i tak ci wyprowadziłam.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.