DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  Z którym z bohaterów powieści "Ten obcy" chciałabym/bym się zaprzyjaźnić i dlaczego - napisz krótką wypowiedź (8-10 zdań). Pamiętaj o argumentach.
 2.  
  Ja bym się chciał zaprzyjażnic z zenkiem zenek to fajny i miły chłopak odwazny uratował dziecko które zjezdzałó z gorki i nie mogło się zatrzymać. dlatego więc ja chciałbym się zaprzyjażnić z zenkiem.


  ja lekture czytalem piate przez dziesiate ale mniejwiecej za taką formę dostałem 4 znaki interpunkcyjne juz se poprawisz i mozesz to troche stunigowac pozdro:)
 3.  
  Ja chciałbym zaprzyjażnić się z Zenkiem Wójcikiej. Jest on miłym, sympatycznym cłopcem. W życiu przeszedł bardzo dużo. Zmarła jego matka, a ojciec stał się alkocholikiem i go nie chciał. Zenek samotnie wybrał się na wyprawę w poszukiwaniu wuja. bARDZO IMPONOWAŁ jULKOWI, uLI, mARIANOWI I pESTCE. bYŁ DLA NICH WZOREM. wYKAZAŁ SIĘ DUŻĄ ODWAGA, DOROSŁOŚCIA I MĘSTWEM RATUJĄC DZIECKO Z WOZU. Podczas pobytu na wyspię stał sie bardziej otwarty i zaczął zwierzać się, ze swoich problemów. Myślę,że z Zenkiem nawiązałbym wspólny język i moglibyśmy sie przyjażnić. Ja podobnie jak on również lubię zwierzęta i jestem odważny.

  Myśle, że dobrze, a za błędy ortograficzne i interpunkcyjne najmocniej przepraszaam.
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.