DODAJ ZADANIE
Kategorie

 1.  
  opisz miejsce w którym czujesz się dobrze tak jak na wyspie z książki pt. "Ten obcy".
  moje miejsce to:
  dla mnie takim miejscem jest pobyt na wsi ponieważ lubię tam pomagać mojej cioci i mojemu wujkowi. to miejsce jest takie piękne jak by było zdjęte z obrazka.
  no i coś w tym stylu proszę o jak najszybszą odpowiedź z góry dziękuje za to rozwiązanie daje naj
 2.  
  Miejsce w którym czuje sie dobrze jest mój własny dom. Mieszkam razem z rodzicami i Siostrą w pięknym białym, chociaż nie dużym domku. Jest nam w nim bardzo dobrze, każdy ma w nim swój własny kąt. Z moją rodziną często spędzamy wspólnie czas na zabawie, i różnej rozrywce, najbardziej lubię grać w kalambury. Mój Tata jest w tym najlepszy. NAsz dom jest otwarty, zawsze jest ui nas pełno gości. Przyjeżdża do nas często rodzina, albo przychodzą przyjaciele rodziców albo moi. W naszym domu jest bardzo przyjazna atmosfera, nigdy się nie kłocimy, i mamy to co w życiu najważniejsze, wsparcie i uczucie miłości ze strony najbliższych. Kocham moją rodzine za to że są, i za to jacy są. Raj to dla mnie miejsce najwspanialsze, do którego wszyscy zmierzają, ja mam swój własny raj na ziemi, i nigdy go nie opuszczę.

  Chyba jest ładnie :P
  Proszę:*
 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.