DODAJ ZADANIE
Nagroda: Maszynka do waty cukrowej
Wymagane punkty: 7000Każdy kocha watę cukrową. Zawsze będzie nam się kojarzyć z dzieciństwem. Problem w tym, że dostać ja możesz z reguły jedynie na lokalnych festynach.
Maszynka do waty cukrowej idealnie nadaje się na imprezy - gwarantujemy, że goście w każdym wieku nie będą w stanie oprzeć się jej słodkiemu urokowi. Dlatego też dorzucamy do kompletu zestaw czapeczek i serpentyn.
Uwagi:
* Gadżet posiada wtyczke brytyjską (dołączony jest adapter) * Wymagany nadzór dorosłych - gorące i ruchome części * Zdejmowaną miskę można myć w zmywarce * Produkt nie jest przeznaczony do cateringu na dużą skalę * Wytworzenie jednej waty cukrowej zabiera 5-10 minut * 12 miesięczna gwarancja * Cukier nie jest dołączony do zestawu. Jeżeli chcesz aby Twoja wata była kolorowa, Musisz dokupić specjalny proszek koloryzujący, dostępny w sklepach cukierniczychOdbierz nagrodę : Brak wystarczającej ilości punktów aby otrzymać tą nagrodę.  

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.